Surfboard Kontakt
+48 881 653 315
info@summermotion.pl
Piłka Szkło

SummerMotion wywodzi się z firmy SnowMotion. Starszy brat zajmuje się organizacją wyjazdów w Alpy dla studentów. Po sukcesie wyjazdów ziomowych w tym sezonie zdecydowaliśmy się na organizację wyjazdu letniego.

SummerMotion/SnowMotion to firma świadcząca wysokiej jakości usługi za najniższą możliwą cenę. Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mamy ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce.

Nasza misja to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”

Staramy się podchodzić w innowacyjny sposób do organizacji samego wyjazdu jak i zapewnienia Wam najlepszych atrakcji będąc na miejscu. Nawiązujemy kontakty z miejscowymi pubami, restauracjami oraz dyskotekami. Wspólne wypady na plaże, basen, konkursy, imprezy w klubach! To wierzchołek góry lodowej, to, co możesz zobaczyć. Resztę po prostu musisz przeżyć! Każdy z naszych uczestników otrzymuje specjalną opaskę uprawniającą go do zniżek w wybranych miejscach. O wszystkich newsach przed, w trakcie oraz po wyjeździe jesteście informowani smsami oraz infobookletami.

Budujemy system partnerski z naszymi uczestnikami, polegający nie tylko na zniżkach dla osób powracających.
Dziękujemy Wam za motywację do działania i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Istniejemy dzięki Wam i dla Was.

xoxoxo SummerMotion/SnowMotion Team :)

Partnerzy

goproROOKIE

Patroni medialni

studentnews