Surfboard Kontakt
+48 881 653 315
info@summermotion.pl
Piłka Szkło

Imprezy we Wrocławiu

Otwarcie sezonu, Kidnap Party, wesoły autobus i wiele więcej.

Zapraszamy Was na liczne imprezy towarzyszące naszym wyjazdom. Konkursy z nagrodami, BBQ na Wyspie Słodowej, sztuczny śnieg, wybory Królowej SummerMotion oraz SnowMotion, a to wszystko w najlepszych wrocławskich klubach. Nie może Was tam zabraknąć.

PartyBUS - integracja w autokarze

24 godzinna podróż w autobusie? Nie pozwolimy Ci się nudzić.

Jedziecie mała ekipą albo w ogóle nie znacie nikogo? Integracja w autokarze w cenie! :) My zaczynamy imprezować już w autobusie! Myślisz, że bingo to gra tylko dla Twoich dziadków? Błąd! Sami jesteśmy w szoku ile to niesie ze sobą emocji. A wszystko o marną butelkę wina... :) To i inne zabawy included!

Konkursy na plaży

Dla małych i dużych, kobiet i dziewczyn, mężczyzn i chłopców.

Każdy może się zmierzyć w jednej z naszych konkurencji zarówno na plaży, basenie jak i w klubie. Dla mężczyzn strong men, dla dziewczyn bieg na orientacje, dla dużych przeciąganie liny, dla kobiet konkurs tańca, dla małych przejście pod poziomą tyczką, dla chłopców bieg do celu z zawiązanymi sznurówkami... i wiele, wiele więcej. Wszystko nakręcane przez nagrody od naszych sponsorów i naszych naładowanych energią pilotów.

Turniej siatkówki

Sportowa rywalizacja i dobry bit. Oczywiście na plaży.

Zbierz 3 osoby do drużyny i już jesteś gotów do walki o główną nagrodę. Niesamowita atmosfera sportowej rywalizacji i to tuż obok najlepszego beach baru. Dasz radę?


Hawaian party

Rozkęcimy każdą plaże. Taniec dozwolony wszędzie czy to na piasku czy w wodzie!

Wszystko co musicie wiedzieć na ten temat jest TUTAJ: Relacja z Hawaiian party na naszym zimowym wyjeździe postaramy się wykonać w wersji letniej. 

Chill zone

Chill Namiot SummerMotion do Waszej dyspozycji podczas całego wyjazdu.

Specjalna strefa z leżaczkami, zimnym piwkiem lub pysznym drinkiem, chilloutową muzyczką, a to wszystko pod patronatem SummerMotion – tak abyście się nigdy nie nudzili.

 

Nagrody od sponsorów

Weź udział w naszych wyjazdowych konkursach i zgarniaj nagrody od naszych sponsorów.

Zawsze wynagradzamy Wasze wysiłki w konkursach atrakcyjnymi nagrodami od naszych sponsorów. Zapewne lubicie słodycze czy też coś mocniejszego dlatego znając Wasze potrzeby dokonamy wszelkich starań by były w pełni spełnione.

Szkolenie kite

Nie umiesz pływać na kajcie? Żaden problem – wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Szkolenie obejmuje 8 godzinny kurs z instruktorem – 2 godziny dziennie. Szkolenia prowadzone są dla  wykwalifikowaną kadrę instruktorów dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia będą prowadzone w grupach maksymalnie 4 osobowych.

 

Kamerki GoPro HD Hero 3

Niezapomniany wyjazd na SummerMotion? Będzie niezapomniany dzięki filmikom z naszych turbo kamerek.

W Wasze ręce oddajemy ultranowoczesne kamerki GoPro. Nakręć samego siebie podczas wykręcania triku życia i pochwal się przed znajomymi. Zupełnie za free! Dla wszystkich! Próbkę możliwości GoPro możecie zobaczyć TUTAJ.

Niesamowita atmosfera

Stary, młody, niski, wysoki? Każdy znajdzie dla siebie to, czego szuka.

Na naszych wyjazdach przede wszystkim dbamy o dobrą atmosferę. W głównej mierze to Wy ją tworzycie, dlatego na nasze wyjazdy jeżdżą ludzie młodzi, energiczni, mający ten sam cel – świetną zabawę w gronie kilkudziesięciu innych imprezowiczów.

Welcome package

Wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu.

Zostaniecie przez nas wyposażeni w szczegółowy plan całego wyjazdu z objaśnieniami oraz szczegółowymi danymi kontaktowymi do naszych pilotów i organizatorów, a także niezbędnymi danymi do ubezpieczenia. W teczce znajdziecie także specjalne zniżki u naszych partnerów. Na niektórych wyjazdach czekają na Was także gadżety od naszych sponsorów w postaci nalepek, pinsów, koszulek etc. I to wszystko w cenie wyjazdu.

Pool party

Wieczorne wygrzewanie na saunie i basenie.

Kto raz spróbował imprezy na basenie będzie chciał to robić zawsze. My o tym wiemy i zapewniamy Was, że na takim pool party jeszcze nie byliście.


Zdjęcia i filmiki z wyjazdu

Chwile ulotne jak ulotka? Nie u nas.

Po wyjeździe zbieramy wszystkie zdjęcia i filmiki do jednego worka, jednocześnie ogłaszając konkurs na najlepsze foto! Wszystkie zdjęcia pokazywane będą podczas naszych imprez a po powrocie do domu będziecie je mogli ściągnąć z naszej galerii wprost na swój komputer!


.

Informacja SMS

info wyjazdowe wprost na Twoją komórkę.

Dzięki systemowi komunikacji przez SMSy codziennie będziecie dostawać porcję informacji odnośnie planu na następny dzień. Nie bójcie się wiec, na pewno nie przegapicie konkursów na plaży lub wieczornej imprezy.

 

Partnerzy

goproROOKIE

Patroni medialni

studentnews