Surfboard Kontakt
+48 881 653 315
info@summermotion.pl
Piłka Szkło

1) ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA 

Pojechałeś/łas z nami raz na SnowMotion lub SummerMotion. Spodobało Ci się. Chcesz to przeżyć po raz kolejny. Świetnie się składa. Dla stałych klientów mamy drobne prezenty!
Jeśli bawiłeś/łaś się z nami na:
- 1 wyjeździe – dostaniesz 40 PLN zniżki na kolejny wyjazd
- 2 wyjazdach – 70 PLN 
- 3 wyjazdach – 90 PLN
- 4 wyjazdach i więcej – 100 PLN
Po zapisaniu się na wyjazd i wpłacie zaliczki, napisz nam maila z tematem: „Zniżka lojalnościowa” na info@summermotion.pl i napisz na który wyjazd jedziesz oraz na których już byłeś. 
 

2) ZABIERZ SWOICH ZNAJOMYCH - ZNIŻKA GRUPOWA - TA ZNIŻKA ŁĄCZY SIĘ Z POZOSTAŁYMI!
Na naszych wyjazdach poznasz pełno ludzi z podobnymi pasjami jak Twoje. Nie zmienia to jednak faktu, że nagradzamy osoby przedsiębiorcze, potrafiące skrzyknąć i zorganizować swoich znajomych.
 
Zbierz:
5 osób i więcej, a otrzymasz od nas 100PLN
10 osób i więcej, a otrzymasz od nas 200PLN
15 osób i więcej, a otrzymasz od nas 300PLN
20 osób i więcej, a otrzymasz od nas 400 PLN
40 osób i więcej, a otrzymasz od nas darmowy wyjazd!
 
Wystarczy, że kolega lub koleżanka przy zapisywaniu się na daną imprezę, wpisze Twój unikalny kod, który został wygenerowany na Twoim koncie podczas rejestracji. Pamiętaj, żeby otrzymać kasę, osoby polecone muszą najpierw wpłacić zaliczkę, potwierdzając tym samym chęć wyjazdu. Twój koszt wyjazdu zostanie wtedy zrabatowany o konkretną kwotę. Jeśli już wszyscy się zapiszą i wpłacą zaliczkę, napisz nam maila z tematem: „Zniżka grupowa” na info@summermotion.pl wtedy my przyznamy rabat w Twoim profilu.
 

 
3) PROFILE PICTURE
Ustaw poniższe zdjęcie jako swoje zdjęcie profilowe na Facebooku i utrzymaj je przez 72h przed wpłatą całości kwoty za wyjazd. Po ustawieniu napisz do nas maila na info@snowmotion.pl w tytlu pisząc: PROFILE PICTURE. W treści wiadomości wyśij linka do swojego profilu na FB oraz imię i naziwsko a my przyznamy Ci 40 zł zniżki na wyjazd. 
 

4) ZNIŻKA FIRST MINUTE

Zapisz się na wyjazd do 30 kwietnia i zgarnij zniżkę 300 zł!
 
Powyższe promocje nie łączą się ze sobą ani z innymi zniżkami/promocjami dostępnymi w ofercie. Promocje nie dotyczą również wyjazdów weekendowych.

Partnerzy

goproROOKIE

Patroni medialni

studentnews