Surfboard Kontakt
+48 881 653 315
info@summermotion.pl
Piłka Szkło

Skąd mogę mieć pewność, że wyjazd na pewno dojdzie do skutku?

Jeśli słowo organizatorów to za mało, gwarantem wyjazdu są wpłacone wszystkie niezbędne zaliczki naszym kontrahentom. Podchodzimy do organizacji inaczej niż podobne nam firmy. Miejscówki są już zaklepane, zanim oferta pojawi się na stronie. Dzięki temu, przedstawiamy Wam najniższą cenę, jaką możemy zaproponować. Traktujemy Was oraz swoją pracę na tyle poważnie, że nie pozwolimy sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia.

Do kiedy muszę wpłacić pieniądze?

Zaliczkę w wysokości 400PLN należy wpłacić do 48h po rezerwacji miejsca na stronie internetowej. Jeśli tego nie zrobisz Twoje miejsce zostanie zaproponowane innej osobie. Tylko wpłata zaliczki gwarantuje pewne miejsce na wyjeździe. Pozostałą kwotę wpłacamy najpóźniej 3 tygodnie przed wyjazdem.

W jaki sposób mogę zaznaczyć z kim chcę być w apartamencie?

Gwarantuje to nasz specjalny, internetowy system zapisów, w którym wyraźnie wskazujesz z kim chcesz mieszkać. Jeśli druga osoba to potwierdzi, zostaniecie razem zakwaterowani w jednym apartamencie.
Możesz również wysłać w tej kwestii maila na info@summermotion.pl.

Jak będzie wyglądać szkolenie z instruktorem?

Ludzie, którzy szkolą uczestników naszych wyjazdów to specjaliści z najwyższej półki z certyfikatami wydanymi przez IKO. Licencja ta jest wydawana po wymagających szkoleniach i szczegółowej selekcji.
Dodatkowo partnerem naszych szkoleń jest Scandal - szkoła sportów ekstremalnych.

Co jeśli chcę dojechać własnym autem?

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą chcieli lub będą mogli pojechać z nami autokarem. Umożliwiliśmy Wam wybranie dojazdu własnego. Jeśli wybierzecie własny transport, koszt wyjazdu zostanie zredukowany o 250PLN

Kto będzie na wyjeździe. Czy uczestnicy SummerMotion są normalni?

Pomysł organizowania wyjazdów pojawił się w skutek chęci zapewnienia naszym znajomym lepszych warunków, mniejszym kosztem i taki cel nam przyświeca.
Ludzie, którymi się otaczamy to grupa pozytywnie zakręconych osób, każdy z własną, unikalną osobowością. Nie wiemy czy są do końca normalni, zapewniamy Was jednak, że są to ludzie otwarci i ciekawi, w towarzystwie których przeżyjecie niejedną dziką imprezę a w razie potrzeby na pewno przyjdą Wam z pomocą. Jak mówi jedno staropolskie przysłowie: do tańca i do różańca :)

Ile mogę zabrać bagażu?

Jest to jedno z najważniejszych pytań, na które odpowiedź MUSI znać każdy z uczestników naszych wyjazdów.
Obostrzenia, które wprowadzamy, kierowane są tylko i wyłącznie Waszym dobrem. Nie chcemy żebyście czekali przy autokarze dłużej niż jest to wymagane, kiedy kierowcy będą walczyli z byt dużymi lub ciężkimi walizkami.

Bagaż może składać się:
- bagaż podręczny – max 5kg
- bagaż główny – max 25kg (przekroczenie tego limitu kosztuje 100PLN za każde 5kg). Wymiary, czyli wysokość + długość + szerokość nie mogą przekraczać 150cm!
- sprzęt kait (deska, plecak, kask itp)

Sprzęt do windsurfingu dodatkowo płatny 250zł.

Prosimy, zrozumcie. Jeśli nie będziecie się stosować do wag i wymiarów podanych powyżej, utrudni to życie kierowcom, organizatorom a przede wszystkim Wam- uczestnikom. Nie jest to nasz pierwszy wyjazd i, uwierzcie nam, wszystko co jest Wam potrzebne, zmieści się w w/w limitach. W przejściu nie mogą leżeć żadne bagaże. Zależy nam, żeby podróż przebiegła w miłej atmosferze i komfortowych warunkach.

Z jakich miast odjeżdżają autokary?

Naszym miastem bazowym jest Wrocław i też z tego miasta mamy najwięcej uczestników. Z racji na ekspansje działalności, niektóre wyjazdy będą również miały miejsce z Warszawy, Poznania, Łodzi, Krakowa czy Katowic. Wszelkie informacje na ten temat znajdzie na naszej stronie w opisach wyjazdów.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Faktem jest, że rzadko kiedy zdarza się, żeby w trakcie całego wyjazdu nikt nie musiał kontaktować się z ubezpieczycielem. Faktem jest również, że nasze ubezpieczenie, jest rzetelne i sprawdzone. Nigdy nie było problemów z wypłatą świadczeń czy innymi formalnościami.

NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) w tym trwały uszczerbek na zdrowiu oraz śmierć - 2.000 EURO
KL (koszty leczenia) i transportu - 10.000 EURO
ratownictwo - 5.000 EURO
OC - 10.000 EURO

Dokładne warunki ubezpieczenia w dziale Dlaczego MY? > Dokumenty

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia
PREMIUM!


Czy mogę zapisać się na szkolenie kite na miejscu?

Ilość instruktorów jaką zabieramy na wyjazdy jest dopasowana do ilości osób, które zapisały się na szkolenie poprzez stronę www. Czasem zdarza się jednak, że w jakiejś grupie znajdzie się jedno lub dwa wolne miejsca. W takiej sytuacji nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać się już na miejscu.

Nie jestem studentem! Czy mogę z Wami jechać?

Na nasze wyjazdy jeżdżą głównie ludzie w wieku 20 - 35 lat. Jednak nie raz zdarzyło się, że mieliśmy osoby o wiele młodsze i dużo starsze, nawet 60 letnie! Nie jest istotne ile masz lat, ale na ile się czujesz i czy odpowiada Ci atmosfera naszych wyjazdów - integracja, zabawa, masa imprez, luźny rozrywkowy klimat a do tego bardzo dużo jazdy na nartach i snowbaordzie od samego rana - nie odpuszczamy:) Jeżeli zgadzasz się z naszą dewizą - "ciut zbyt mocno - tak jak lubimy" - nasze wyjazdy są dla Ciebie!

Partnerzy

goproROOKIE

Patroni medialni

studentnews